Birkenstock

Suurepärane kaaslane tööl

Suurema osa oma päevast veedame tehes tööd, olles rohkemal või vähesemal määral jalgadel. Birkenstocki laiast tootevalikust leiab igaüks endale sobiva mudeli sõltumata tööiseloomust. Pakume business to business projektipõhist müüki ühemehe firmadest kuni suurkorporatsioonideni. Birkenstockil on tootevalikus lisaks tavamudelitele ka professionaalsed tööjalanõud. Võtke meiega ühendust ja leiame just Teile sobiva mudeli, et saaksite tunda mugavust igal sammul!

projektimuuk@birk.ee

Soovid, et su jalad oleksid värsked ka pärast pikka tööpäeva? Birkenstocki tavamudelite laiast valikust leiab omale sobiva jalatsi iga ametikoha esindaja. Birkenstockid sobivad ideaalselt teenindussektorisse, kontorisse, kooli, lasteaeda, esinduslikele ametikohtadele. Tootevalikus on nii klassikalise ühe, kahe ja kolme rihmaga sandaale ning ka moodsama disainiga rihmikuid.

Birkenstocki tütarbrändi Papillio elegantsete spetsiaalselt naistele loodud mudelite seas on ka 2-4 cm kontsaga rihmikuid, mis sobivad nii igapäevaseks tööl kandmiseks kui ka kõige formaalsemasse olukorda.

Üllatage ennast või oma töötajaid uute Birkenstockidega! Võta meiega ühendust ja leiame just Teile sobiva mudeli.

Birkenstock Arizona Brown Leather birk.ee

Birkenstocki originaalne sisetald annab jalale õige asendi ja maksimaalse mugavuse ka töö- ja turvajalanõudes. Tootevalikus on SB, OB, O2, S3 ja ESD töö- ja turvajalanõud, samuti on saadaval ka S3-ESD ja O2-ESD kombinatsioonid. Kõik jalatsid vastavad oma klassile kehtestatud ISO nõuetele.

Birkenstocki arendustiim on välja töötanud mitmeid mudeleid spetsiaalselt meditsiini ja kokanduse alal töötavatele inimestele, kuid mis sobivad ideaalselt ka teiste töövaldkondade esindajatele. Küsi lisainfot ja leiame just Teile sobiva Birkenstocki töö- või turvajalanõu.

Võta meiega ühendust!

projektimuuk@birk.ee