Viimased!
 

Alyssa

Väljamüüdud

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: 1007077 Kategooria:
 

Kirjeldus

Papillio Alyssa

Two Tone Patent Black

Papillio on Birkenstocki poolt spetsiaalselt naistele loodud bränd. Erinevalt Birkenstockist on Papillio tootevalikus ka 2 kuni 4 cm kontsaga sandaale, mis omavad Birkenstocki originaalset sisetalda ning säilitades seejuures kõik ortopeedilised omadused.

Papillio Alyssa on üks eredamaid ja enimüüdumaid pärle. See 2 cm kiilkontsaga sandaal omab maitsekat üle pöia jooksvat ristrihma ning on tänu oma daamilikule välimusele väga populaarne mugavust ja kõrgmoodi hindavate naiste seas. Musta lakiga viimistletud sandaali pealismaterjaliks on Birkenstocki poolt välja töötatud vasutpidav ja nahasõbralik Birko-Flor®, mis on vooderdatud pehme fliisiga.

Ideaalsed jalatsid kandmiseks nii tööl, kodus kui ka vabal ajal. Looduslikust korgist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub. Jalanõude sissekäimisel võtavad need kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Investeeri endasse ja lase oma jalgadel tunda tõelist mugavust igal sammul!

papillio_Logo_black wide BRAND BY BIRKENSTOCK