Viimased!
 

Arizona

Väljamüüdud

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: 752723 Kategooria:
 

Kirjeldus

Birkenstock Arizona

Metallic Copper

Birkenstock Arizona – ajatu klassik ja mugavuse legend. See elegantne kahe rihmaga mudel on valmistatud kõrgkvaliteetsest siledast nahast, mille pealispind on silmapaistvat vasetooni. Lisatud lateksvahu kihiga sisetald tagab originaalse Birkenstocki footbedi ortopeedilised omadused ning annab suurepärase pehmenduse igale sammule. Parim lahendus neile, kes otsivad tõelist mugavust, imetabast disaini ning kõrget kvaliteeti.

Ideaalsed jalatsid kandmiseks nii tööl, kodus kui ka vabal ajal. Looduslikust materjalist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub, võttes kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Birkenstocki poolt pealismaterjalina kasutatav nahk on 2.8 kuni 3.2 millimeetri paksune, tagades aastakümneteni ulatuda võiva eluea. Nahale omased karakteristikud, nagu kare sisepind, on teadlikult jäetud töötlemata, et säiliks naha võimalikult loomulik struktuur.

Sisetallana kasutatav seemisnahk on poorne, muutes selle hingavaks. Nii on tagatud mugav jalakliima ka suuremat aktiivsust nõudvate tegevuste juures.

Talla sisu on valmistatud lateksiga segatud naturaalse korgi graanulitest, mis on korgitamme koorest jätkusuutlikult toodetav isoleeriv ja elastne materjal.

materjal-EVA

EVA on kõrgkvaliteetne materjal, mis on omadustelt väga kerge ja elastne. Seeläbi on tagatud pinna väikeste ebatasasuste ühtlustumine ning pehmus igal sammul.

[ucaddon_uc_starter_accordion uc_items_data=”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”]
birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Kannatugi

Sügav kausjas vorm sisetalla kannaosas toetab jalga ja hoiab kanna paigal oma loomulikus asendis.

3 Ristivõlvitugi

Sisetalla keskelt kulgev ristivõlvitugi stabiliseerib metatarsaalluid.

5 Sisetalla serv

Sisetalla serv on toodud kõrgele, mille tulemusena on varbad jala liikumise ajal kaitstud.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Pikivõlvitugi

Sisetalla küljel jooksev pikivõlvi tugi ümbritseb tarsaalluid ning annab jalale vajaliku stabiilsuse korrektse sammu astumiseks.

4 Varvaste tugi

Sisetalla esiosas varvaste all on väljaulatuv kõrgendus, tänu millele ei suruta varbaid kokku ning need saavad olla oma loomulikus asendis.