Arizona

Väljamüüdud

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: - Kategooria:
 

Kirjeldus

Papillio Arizona

Platform Patent Black

Papillio on Birkenstocki poolt spetsiaalselt naistele loodud bränd. Papillio Arizona Platform Patent Black mudeli teeb eriliseks ja silmapaistvaks platvormtald. Arizona Platform Paten Black  pealismaterjaliks on nahasõbralik kvaliteetne Birko-Flor® materjal, millele on antud väljapaistev läikiv pealiskiht.

Kõikide mudelite südameks on Birkentsocki enda poolt välja töötatud eriliste toetusomadustega originaalne anatoomilise kujuga sisetald e ’footbed’, mis teeb jalatsid ideaalseks nii tööl, kodus kui ka vabal ajal kandmiseks. Birkenstocki originaalse sisetalla valmistamiseks kasutatakse ainult naturaalseid taastuvaid materjale: looduslik kork, valge džuut, kõrgkvaliteetne lateks ja voodriks sametiselt pehmet pööratud nahka. Looduslikust materjalist korgitald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub, võttes kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Birko-Flor on Birkenstocki poolt välja töötatud kergesti hooldatav ja kauakestev kõrgkvaliteetne materjal. See on valmistatud hügieenilisest PVC-st, mis on seest kaetud pehme ja hingava fliiskihiga. Antud mudeli Birko-Flor on kaetud kahekordse lakikihiga, muutes jalatsi hooldamise veelgi lihtsamaks.

Sisetallana kasutatav seemisnahk on poorne, muutes selle hingavaks. Nii on tagatud mugav jalakliima ka suuremat aktiivsust nõudvate tegevuste juures.

Talla sisu on valmistatud lateksiga segatud naturaalse korgi graanulitest, mis on korgitamme koorest jätkusuutlikult toodetav isoleeriv ja elastne materjal.

materjal-EVA

EVA on kõrgkvaliteetne materjal, mis on omadustelt väga kerge ja elastne. Seeläbi on tagatud pinna väikeste ebatasasuste ühtlustumine ning pehmus igal sammul.

papillio_Logo_black wide BRAND BY BIRKENSTOCK

Sulle võib meeldida ka…