Viimased!
Sale!
 

Atlin

150.00 105.00

  • Kitsas
  • Lai
  • 40
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
Puhasta
Tootekood: 1010722/1010962 Kategooriad: , , Sildid: ,
 

Kirjeldus

Birkenstock Atlin

Graphite

Birkenstock Atlin Graphite on kaasaegne välisjalats, milles on kombineeritud sportlikkus, mugavus ja stiil. Nagu igale Birkenstockile omane, on ka Atlinite sisetallaks originaalne ortopeediliste omadustega Birkenstock footbed, mis tagab jalgade, sh põlvede, ja ka alaselja korrektse asetuse. Jalatervise eest hoolitseb ka piisavalt avar esiosa, et jalg ei ole surutud ebamugavalt kitsasse keskkonda, ent kõrgendatud äär muudab jalatsi igas olukorras stabiilseks. Atlin Graphite pealismaterjaliks on tuhm sügavsinine kõrgkvaliteetne seemisnahk. Parim lahendus neile, kes otsivad tõelist mugavust, imetabast disaini ning kõrget kvaliteeti.

Ideaalsed jalatsid igapäevaseks kandmiseks. Looduslikust materjalist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub, võttes kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Birkenstocki poolt pealismaterjalina kasutatav nahk on 2.8 kuni 3.2 millimeetri paksune, tagades aastakümneteni ulatuda võiva eluea. Pealismaterjaline kasutatav seemisnahk on valmistatud kvaliteetsest lehmanahast, omades ülimalt pehmet ja looduslikku struktuuri. Materjali katsumisel muutub  fiibrite asukoht, mis jätab nähtava mustri. Seemisnahk on niiskusele ja värvidele väga tundlik, mistõttu on tähtis seda spetsiaalsete kaitsevahenditega töödelda.

Sisetallana kasutatav seemisnahk on poorne, muutes selle hingavaks. Nii on tagatud mugav jalakliima ka suuremat aktiivsust nõudvate tegevuste juures.

Talla sisu on valmistatud lateksiga segatud naturaalse korgi graanulitest, mis on korgitamme koorest jätkusuutlikult toodetav isoleeriv ja elastne materjal.

materjal-EVA

EVA on kõrgkvaliteetne materjal, mis on omadustelt väga kerge ja elastne. Seeläbi on tagatud pinna väikeste ebatasasuste ühtlustumine ning pehmus igal sammul.

birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Kannatugi

Sügav kausjas vorm sisetalla kannaosas toetab jalga ja hoiab kanna paigal oma loomulikus asendis.

3 Ristivõlvitugi

Sisetalla keskelt kulgev ristivõlvitugi stabiliseerib metatarsaalluid.

5 Sisetalla serv

Sisetalla serv on toodud kõrgele, mille tulemusena on varbad jala liikumise ajal kaitstud.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Pikivõlvitugi

Sisetalla küljel jooksev pikivõlvi tugi ümbritseb tarsaalluid ning annab jalale vajaliku stabiilsuse korrektse sammu astumiseks.

4 Varvaste tugi

Sisetalla esiosas varvaste all on väljaulatuv kõrgendus, tänu millele ei suruta varbaid kokku ning need saavad olla oma loomulikus asendis.

Sulle võib meeldida ka…