Viimased!
Sale!
 

Lola

52.00

Väljamüüdud

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: 1009237 Kategooria: Silt:
 

Kirjeldus

Papillio Lola

Cognac

Papillio Lola Cognac on stiilne 20 mm kiilkontsaga sandaal. Originaalne ortopeediline sisetald annab rihmikule Birkenstockile iseloomuliku mugavuse. Lola Cognac sobib ideaalselt kandmiseks ka pikkadel jalutuskäikudel, mil jalad vajavad erilist tuge ja stabiilsust.

Papillio on Birkenstocki poolt spetsiaalselt naistele loodud bränd. Erinevalt Birkenstocki klassikalisest kollektsioonist on Papillio tootevalikus ka 2 kuni 4 cm kontsaga sandaale, omades Birkenstocki originaalset sisetalda ja säilitades seejuures kõik ortopeedilised omadused.

Ideaalsed jalatsid kandmiseks nii tööl, kodus kui ka vabal ajal. Looduslikust materjalist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub. Jalanõude sissekäimisel võtavad need kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

papillio_Logo_black wide BRAND BY BIRKENSTOCK

Sulle võib meeldida ka…