Viimased!
Sale!
 

Milano Kids

31.5049.00

  • Kitsas
  • Lai
  • 31
  • 37
Puhasta
Tootekood: 35183/35181 Kategooriad: , , , Sildid: ,
 

Kirjeldus

Birkenstock Milano Kids

Desert Soil Taupe

Birkenstock Milano on üks klassikalisemaid tagarihmaga sandaale. Tänu kahele pealmisele ja laiale kanda ümbritsevale rihmale, mida on võimalik vastavalt kandjale reguleerida, on tagatud maksimaalne stabiilsus ja toetus mistahes liigutuste juures. Pealismaterjaliks olev nahasõbralik kvaliteetne Birko-Flor® materjal tagab sandaali erakordse vastupidavuse ning erinevate värvide kombinatsioon annab lastejalatsile omast mängulisust.

Ideaalsed jalatsid kandmiseks nii lkoolis, asteaias, kodus kui ka vabal ajal. Looduslikust materjalist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub, võttes kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Birko-Flor on Birkenstocki poolt välja töötatud kergesti hooldatav ja kauakestev kõrgkvaliteetne materjal. See on valmistatud hügieenilisest PVC-st, mis on seest kaetud pehme ja hingava fliiskihiga.

Sisetallana kasutatav seemisnahk on poorne, muutes selle hingavaks. Nii on tagatud mugav jalakliima ka suuremat aktiivsust nõudvate tegevuste juures.

Talla sisu on valmistatud lateksiga segatud naturaalse korgi graanulitest, mis on korgitamme koorest jätkusuutlikult toodetav isoleeriv ja elastne materjal.

EVA on kõrgkvaliteetne materjal, mis on omadustelt väga kerge ja elastne. Seeläbi on tagatud pinna väikeste ebatasasuste ühtlustumine ning pehmus igal sammul.

birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Kannatugi

Sügav kausjas vorm sisetalla kannaosas toetab jalga ja hoiab kanna paigal oma loomulikus asendis.

3 Ristivõlvitugi

Sisetalla keskelt kulgev ristivõlvitugi stabiliseerib metatarsaalluid.

5 Sisetalla serv

Sisetalla serv on toodud kõrgele, mille tulemusena on varbad jala liikumise ajal kaitstud.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Pikivõlvitugi

Sisetalla küljel jooksev pikivõlvi tugi ümbritseb tarsaalluid ning annab jalale vajaliku stabiilsuse korrektse sammu astumiseks.

4 Varvaste tugi

Sisetalla esiosas varvaste all on väljaulatuv kõrgendus, tänu millele ei suruta varbaid kokku ning need saavad olla oma loomulikus asendis.

Sulle võib meeldida ka…

Sale!
 

Milano Kids

31.5049.00

  • Узкие
  • Широкие
  • 31
  • 37
Puhasta
Tootekood: 35183/35181 Kategooriad: , ,
 

Kirjeldus

Birkenstock Milano Kids

Desert Soil Taupe

Birkenstock Milano это одни из классических сандалий с задним ремешком. Благодаря двум верхним и одному широкому ремешку, который обхватывает пятку и удобно регулируется, обеспечивается максимальная стабильность и удобство при каждом шаге. Внешний материал Birko-Flor® обеспечивает невероятную прочность сандалий. Разные комбинации цветов придают особую игривость детской обуви.

Эта обувь идеальна для носки в детском саду, дома так и в свободное время. Подошва из натурального материала приходит с завода жесткой, но уже после кратковременной носки она становится эластичнее и принимает форму стопы не теряя свои ортопедические свойства. Стоит помнить, что у людей, которые ранее не носили обувь без задника, может появиться легкая боль в районе ступни – это является нормальным и боль должна пройти в течении пары дней. Почти сразу можно будет ощутить насколько меньше ноги устают и тем самым беспокоят человека.

Birko-Flor® это высококачественный материал изготовленный Birkenstock-ом из гигиенического PVC материала, который изнутри покрыт легким и дышащим слоем из флиса. За этим материалом очень легко ухаживать.  

Материал используемый в подошве пористый, что делает его дышащим. Благодаря этому свойству обеспечивается удобный внутренний климат для ног даже при более активных действиях.

Подошва изготовлена из латекса и натуральных гранул пробкового материала, который добывается из коры пробкового дуба. Этот материал изолирующий и эластичный.

EVA это высококачественный, очень легкий и эластичный материал. Эти качества обеспечивают сглаживание неровностей и мягкость при каждом шаге.

birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Поддержка для пятки

Глубокая чашеобразная форма в области пятки поддерживает ее создавая устойчивость и естественное положение.

3 Основание стопы

Выпуклая часть основания стопы стабилизирует кости плюсны.

5 Край подошвы

Закругленный край подошвы обеспечивает защиту пальцев при ходьбе.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Внутренняя часть стопы

Продолговатая внутренняя часть стопы окружает кости предплюсны и обеспечивает стабильность стопы при ходьбе.

4 Опора для пальцев ног

В передней части внутренней подошвы есть опора для пальцев ног, благодаря чему пальцы не сжимаются при ходьбе и они могут сохранять естественное положение.