Sale!
 

Milano Kids

50.00 30.00

  • 27
  • 28
  • 32
Puhasta
Tootekood: 1012638 Kategooria:
 

Kirjeldus

Birkenstock Milano Kids

Hexagon Tech Blue

Birkenstock Milano on üks klassikalisemaid tagarihmaga sandaale. Tänu kahele pealmisele ja laiale kanda ümbritsevale rihmale, mida on võimalik vastavalt kandjale reguleerida, on tagatud maksimaalne stabiilsus ja toetus mistahes liigutuste juures. Pealismaterjaliks olev nahasõbralik kvaliteetne mikrofiiber materjal tagab sandaali erakordse vastupidavuse ning erinevate värvide kombinatsioon annab lastejalatsile omast mängulisust.

Ideaalsed jalatsid kandmiseks nii lasteaias, kodus kui ka vabal ajal. Looduslikust materjalist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub, võttes kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Mikrofiibrid on väga peenikesed sünteetilised fiibrid, mis on äärmiselt pehmed ja vormi hoidvad. Sarnaselt Birko-Florile on pealmine kiht vooderdatud pehme ja hingava fliisiga.

Sisetallana kasutatav seemisnahk on poorne, muutes selle hingavaks. Nii on tagatud mugav jalakliima ka suuremat aktiivsust nõudvate tegevuste juures.

Talla sisu on valmistatud lateksiga segatud naturaalse korgi graanulitest, mis on korgitamme koorest jätkusuutlikult toodetav isoleeriv ja elastne materjal.

EVA on kõrgkvaliteetne materjal, mis on omadustelt väga kerge ja elastne. Seeläbi on tagatud pinna väikeste ebatasasuste ühtlustumine ning pehmus igal sammul.

birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Kannatugi

Sügav kausjas vorm sisetalla kannaosas toetab jalga ja hoiab kanna paigal oma loomulikus asendis.

3 Ristivõlvitugi

Sisetalla keskelt kulgev ristivõlvitugi stabiliseerib metatarsaalluid.

5 Sisetalla serv

Sisetalla serv on toodud kõrgele, mille tulemusena on varbad jala liikumise ajal kaitstud.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Pikivõlvitugi

Sisetalla küljel jooksev pikivõlvi tugi ümbritseb tarsaalluid ning annab jalale vajaliku stabiilsuse korrektse sammu astumiseks.

4 Varvaste tugi

Sisetalla esiosas varvaste all on väljaulatuv kõrgendus, tänu millele ei suruta varbaid kokku ning need saavad olla oma loomulikus asendis.