Viimased!
Sale!
 

Rio Kids

45.00 31.00

  • 28
  • 34
Puhasta
Tootekood: 1010382 Kategooria: Sildid: ,
 

Kirjeldus

Birkenstock Rio Kids

Soft Metallic Rose

Kosmiliselt hea Birkenstock Rio on klassikaline tagant kinnine sandaal lastele. Disainitud 1970-datel, on see olnud laste truuks kaaslaseks juba aastakümneid. See esinduslik ja elegantne metalse disainiga mudel, mille pandlad sobituvad toonilt ideaalselt ülejäänud rihmikuga, sobib ideaalselt nii väiksematele kui ka suurematele tüdrukutele. Pealismaterjaliks olev nahasõbralik kvaliteetne Birko-Flor® materjal tagab sandaali erakordse vastupidavuse.

Ideaalsed jalatsid kandmiseks nii lasteaias, koolis, kodus kui ka vabal ajal. Looduslikust materjalist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub, võttes kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Birko-Flor on Birkenstocki poolt välja töötatud kergesti hooldatav ja kauakestev kõrgkvaliteetne materjal. See on valmistatud hügieenilisest PVC-st, mis on seest kaetud pehme ja hingava fliiskihiga.

Sisetallana kasutatav seemisnahk on poorne, muutes selle hingavaks. Nii on tagatud mugav jalakliima ka suuremat aktiivsust nõudvate tegevuste juures.

Talla sisu on valmistatud lateksiga segatud naturaalse korgi graanulitest, mis on korgitamme koorest jätkusuutlikult toodetav isoleeriv ja elastne materjal.

materjal-EVA

EVA on kõrgkvaliteetne materjal, mis on omadustelt väga kerge ja elastne. Seeläbi on tagatud pinna väikeste ebatasasuste ühtlustumine ning pehmus igal sammul.

birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Kannatugi

Sügav kausjas vorm sisetalla kannaosas toetab jalga ja hoiab kanna paigal oma loomulikus asendis.

3 Ristivõlvitugi

Sisetalla keskelt kulgev ristivõlvitugi stabiliseerib metatarsaalluid.

5 Sisetalla serv

Sisetalla serv on toodud kõrgele, mille tulemusena on varbad jala liikumise ajal kaitstud.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Pikivõlvitugi

Sisetalla küljel jooksev pikivõlvi tugi ümbritseb tarsaalluid ning annab jalale vajaliku stabiilsuse korrektse sammu astumiseks.

4 Varvaste tugi

Sisetalla esiosas varvaste all on väljaulatuv kõrgendus, tänu millele ei suruta varbaid kokku ning need saavad olla oma loomulikus asendis.

Sulle võib meeldida ka…

Sale!
 

Rio Kids

45.00 31.00

  • 28
  • 34
Puhasta
Tootekood: 1010382 Kategooria:
 

Kirjeldus

Birkenstock Rio Kids

Soft Metallic Rose

Космически хорошие Birkenstock Rio это классические детские сандалии с закрытым задником. С 1970-х они являются верными приятелями для детей. Эта модель покрыта цветом металлик тем самым подходя как маленьким так и девочкам постарше. Материалом является удобный и качественный Birko-Flor®, который в свою очередь покрыт защитным слоем, что делает сандалии более прочными.

Эта обувь идеальна для носки в детском саду, школе, дома так и в свободное время. Подошва из натурального материала приходит с завода жесткой, но уже после кратковременной носки она становится эластичнее и принимает форму стопы не теряя свои ортопедические свойства. Стоит помнить, что у людей, которые ранее не носили обувь без задника, может появиться легкая боль в районе ступни – это является нормальным и боль должна пройти в течении пары дней. Почти сразу можно будет ощутить насколько меньше ноги устают и тем самым беспокоят человека.

Birko-Flor® это высококачественный материал изготовленный Birkenstock-ом из гигиенического PVC материала, который изнутри покрыт легким и дышащим слоем из флиса. За этим материалом очень легко ухаживать.  

Материал используемый в подошве пористый, что делает его дышащим. Благодаря этому свойству обеспечивается удобный внутренний климат для ног даже при более активных действиях.

Подошва изготовлена из латекса и натуральных гранул пробкового материала, который добывается из коры пробкового дуба. Этот материал изолирующий и эластичный.

materjal-EVA

EVA это высококачественный, очень легкий и эластичный материал. Эти качества обеспечивают сглаживание неровностей и мягкость при каждом шаге.

birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Поддержка для пятки

Глубокая чашеобразная форма в области пятки поддерживает ее создавая устойчивость и естественное положение.

3 Основание стопы

Выпуклая часть основания стопы стабилизирует кости плюсны.

5 Край подошвы

Закругленный край подошвы обеспечивает защиту пальцев при ходьбе.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Внутренняя часть стопы

Продолговатая внутренняя часть стопы окружает кости предплюсны и обеспечивает стабильность стопы при ходьбе.

4 Опора для пальцев ног

В передней части внутренней подошвы есть опора для пальцев ног, благодаря чему пальцы не сжимаются при ходьбе и они могут сохранять свое естественное положение.