Allahindlus!
 

Siena Patent

70.00 63.00

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Puhasta
Black
Tootekood: 1011580 Kategooria: Silt:
 

Kirjeldus

Birkenstock Siena

Black

Birkenstock Siena risti asetsevad rihmad annavad sandaalile unikaalse ja erilise välimuse, lisades igale riietusele stiili ja isikupära. Pealismaterjaliks olev nahasõbralik Birko-Flor® on kaetud kahekordse lakikihiga, mis toob esile erksa värvi ning kindlustab jalatsi kerge hoolduse. Anatoomilise kujuga naturaalse korgi ja lateksi segust tald on välja töötatud toetama iga Su sammu, andes seeläbi õige asendi lisaks tallavõlvidele ka põlvedele ja seljale. Kausjas kuju tagab jala korrektse ja fikseeritud asetuse ning avar esiosa võimaldab varvaste loomuliku asendit.

Ideaalsed jalatsid kandmiseks nii tööl, kodus kui ka vabal ajal. Looduslikust materjalist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub, võttes kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Birko-Flor on Birkenstocki poolt välja töötatud kergesti hooldatav ja kauakestev kõrgkvaliteetne materjal. See on valmistatud hügieenilisest PVC-st, mis on seest kaetud pehme ja hingava fliiskihiga. Antud mudeli Birko-Flor on kaetud kahekordse lakikihiga, muutes jalatsi hooldamise veelgi lihtsamaks.

Sisetallana kasutatav seemisnahk on poorne, muutes selle hingavaks. Nii on tagatud mugav jalakliima ka suuremat aktiivsust nõudvate tegevuste juures.

Talla sisu on valmistatud lateksiga segatud naturaalse korgi graanulitest, mis on korgitamme koorest jätkusuutlikult toodetav isoleeriv ja elastne materjal.

materjal-EVA

EVA on kõrgkvaliteetne materjal, mis on omadustelt väga kerge ja elastne. Seeläbi on tagatud pinna väikeste ebatasasuste ühtlustumine ning pehmus igal sammul.

birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Kannatugi

Sügav kausjas vorm sisetalla kannaosas toetab jalga ja hoiab kanna paigal oma loomulikus asendis.

3 Ristivõlvitugi

Sisetalla keskelt kulgev ristivõlvitugi stabiliseerib metatarsaalluid.

5 Sisetalla serv

Sisetalla serv on toodud kõrgele, mille tulemusena on varbad jala liikumise ajal kaitstud.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Pikivõlvitugi

Sisetalla küljel jooksev pikivõlvi tugi ümbritseb tarsaalluid ning annab jalale vajaliku stabiilsuse korrektse sammu astumiseks.

4 Varvaste tugi

Sisetalla esiosas varvaste all on väljaulatuv kõrgendus, tänu millele ei suruta varbaid kokku ning need saavad olla oma loomulikus asendis.