Allahindlus!
 

Tema

80.00 72.00

  • 40
  • 42
  • 44
Puhasta
Black
Tootekood: - Kategooriad: , ,
 

Kirjeldus

Birkenstock Tema

Black

Sportliku välimusega Birkenstock Tema sobib ideaalselt aktiivse eluviisiga inimesele. Ülima lihtsuse sandaali reguleerimisel tagab mugav Velcro takjakinnitus. Tema pealismaterjal ja sisetald on peenest mikrofiiber kiust, mis on nahasõbralik, pehme ning tagab jala hingavuse.

Ideaalsed jalatsid kandmiseks nii tööl, kodus kui ka vabal ajal. Looduslikust materjalist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub, võttes kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Mikrofiiberkiud on väga pehme erakordselt peen sünteetiline kiud. Sarnaselt Birko-Floriga, on alumine pind kaetud hingava fliisikihiga.

Korgist ja lateksist tald on kaetud sünteetilisest mikrofiibri kiudedest kootud materjaliga, tagades talla suurepärase hingavuse.

Talla sisu on valmistatud lateksiga segatud naturaalse korgi graanulitest, mis on korgitamme koorest jätkusuutlikult toodetav isoleeriv ja elastne materjal.

materjal-EVA

EVA on kõrgkvaliteetne materjal, mis on omadustelt väga kerge ja elastne. Seeläbi on tagatud pinna väikeste ebatasasuste ühtlustumine ning pehmus igal sammul.

birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Kannatugi

Sügav kausjas vorm sisetalla kannaosas toetab jalga ja hoiab kanna paigal oma loomulikus asendis.

3 Ristivõlvitugi

Sisetalla keskelt kulgev ristivõlvitugi stabiliseerib metatarsaalluid.

5 Sisetalla serv

Sisetalla serv on toodud kõrgele, mille tulemusena on varbad jala liikumise ajal kaitstud.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Pikivõlvitugi

Sisetalla küljel jooksev pikivõlvi tugi ümbritseb tarsaalluid ning annab jalale vajaliku stabiilsuse korrektse sammu astumiseks.

4 Varvaste tugi

Sisetalla esiosas varvaste all on väljaulatuv kõrgendus, tänu millele ei suruta varbaid kokku ning need saavad olla oma loomulikus asendis.