Yao

95.00

  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Puhasta
Electric Metallic Copper
Tootekood: 1014184 Kategooria: Silt:
 

Kirjeldus

Birkenstock Yao

Electric Metallic Copper

Birkenstock Yao Electric Metallic Copper – disain, stiil, luksuslikkus ja mugavus ühes mudelis. Birkenstock Yao paistab silma geomeetriliselt paigutatud rihmadega, mis annavad jalatsile stabiilsuse igas olukorras. Pealismaterjaliks olev nahasõbralik kvaliteetne Birko-Flor® materjal tagab sandaali lihtsa puhastamise ja erakordse vastupidavuse. Eksklusiivsust nii välimusele kui ka tunnetusele lisab valge siledast Nappa nahast sisetald.

Ideaalsed jalatsid kandmiseks nii tööl, kodus kui ka vabal ajal. Looduslikust materjalist tald omab tehasest tulles jäika struktuuri, mis juba peale lühiajalist käimist läbi soojuse ja liikumise elastsemaks muutub, võttes kandja jala kuju ilma ortopeedilisi omadusi kaotamata. Tasub meeles pidada, et eelkõige varasemalt võlvitoetusteta jalanõusid kandnutel võib Birkenstockidega alustamisel esineda kerget valu jalalaba piirkonnas, mis on normaalne ning paari päeva jooksul 100% mööduv. Juba peagi tunned, kuidas jalad oluliselt vähem väsivad ning muret teevad.

Birko-Flor on Birkenstocki poolt välja töötatud kergesti hooldatav ja kauakestev kõrgkvaliteetne materjal. See on valmistatud hügieenilisest PVC-st, mis on seest kaetud pehme ja hingava fliiskihiga.

Sisetallana kasutatav Nappa nahk on pehme ja elastne sileda pealispinnaga nahk. Nappa nahk on lihtsasti vormitav ning tagab kandes siidise ja luksusliku tunnetuse, mis teeb sellest suurepärase sisetalla materjali.

Talla sisu on valmistatud lateksiga segatud naturaalse korgi graanulitest, mis on korgitamme koorest jätkusuutlikult toodetav isoleeriv ja elastne materjal.

materjal-EVA

EVA on kõrgkvaliteetne materjal, mis on omadustelt väga kerge ja elastne. Seeläbi on tagatud pinna väikeste ebatasasuste ühtlustumine ning pehmus igal sammul.

birkenstock made in germany tradition since 1774

1 Kannatugi

Sügav kausjas vorm sisetalla kannaosas toetab jalga ja hoiab kanna paigal oma loomulikus asendis.

3 Ristivõlvitugi

Sisetalla keskelt kulgev ristivõlvitugi stabiliseerib metatarsaalluid.

5 Sisetalla serv

Sisetalla serv on toodud kõrgele, mille tulemusena on varbad jala liikumise ajal kaitstud.

birkenstock original footbed tutvustus birk.ee numbrid

2 Pikivõlvitugi

Sisetalla küljel jooksev pikivõlvi tugi ümbritseb tarsaalluid ning annab jalale vajaliku stabiilsuse korrektse sammu astumiseks.

4 Varvaste tugi

Sisetalla esiosas varvaste all on väljaulatuv kõrgendus, tänu millele ei suruta varbaid kokku ning need saavad olla oma loomulikus asendis.